AOC Монитор 24B2XHM2, 23.8“, LED, 1920 x 1080, 250 cd/m2, 4 ms, HDMI, VGA, черен
Налични:Изчерпан
Изчерпан
Описание
Отзиви (0)
Add Tags
Принтер за баркод и етикети с двуцветен печат Brother QL800. Скорост на печат : 148 mm/s черно-бял, 24 mm/s два цвята. Притежава разделителна способност
Disney Чанта за лаптоп High School Musical LB3030, 15.4“Произведенa от висококачествен неопрен. Размери: 370 х 320 mm.
Уникален дизайн, елегантна структура. Две UV лампи по 4 W за по-сигурна проверка. Защита на околната среда; контрол на UV радиацията. Идеален
Портативен детектор на банкноти. 4 W UV лампа. Фенерче с бял LED. Работи с алкални батерии.Захранване: 4 бр. алкални батерии тип АА, LR6, 1.5V (не са