AOC Монитор 24B2XHM2, 23.8“, LED, 1920 x 1080, 250 cd/m2, 4 ms, HDMI, VGA, черен
Налични:Изчерпан
Изчерпан
Описание
Отзиви (0)
Add Tags
UV детекция. Размер на банкнотите: 110 – 180 mm дължина, 50 – 85 mm ширина, 0,075 – 0,15 mm дебелина. Скорост: 900 банкноти/мин. Втори дисплей.Може да видите
Уникален дизайн, елегантна структура. Две UV лампи по 4 W за по-сигурна проверка. Защита на околната среда; контрол на UV радиацията. Идеален
Жичен стационарен телефон с изчистен дизайн.
Принтер за баркод и етикети с двуцветен печат Brother QL800. Скорост на печат : 148 mm/s черно-бял, 24 mm/s два цвята. Притежава разделителна способност